Ústí je náš domov, vnímáme problémy kolem nás a chceme je nejen řešit, ale doopravdy vyřešit

Ústecké fórum občanů

Bezpečnost v centru města i ve všech jeho částech, více strážníků a kamer, čistější ulice, informační systém v areálu bývalého autobusového nádraží nebo přepážkové centrum pro snadnější komunikaci obyvatel s úřady. To je jen několik hlavních bodů programu pro nadcházející volby do komunálních zastupitelstev, které dnes zástupcům médií představilo Hnutí Ústecké fórum občanů (UFO). Po úspěšných dvou volebních obdobích, kdy se UFO věnovalo v krajském městě například stabilizaci rozpočtu samosprávy, rozvoji města či sportovní koncepci i řadě dalších témat, nyní vstupuje do příprav pro zářiové volby znovu s konkrétními plány a řešeními ve všech oblastech, které obyvatele Ústí nad Labem trápí. 

„Vždy jsem byl patriot rozhodnutý pomáhat svému městu. Nechtěl jsem jen kritizovat jeho stav nebo nefunkční regionální politiku velkých stran, proto jsem před pěti lety do regionální politiky vstoupil a chci se jeho rozvoji věnovat ještě více. Chceme dokončit řadu již rozpracovaných projektů, na které občané čekají a mají jim minimálně usnadnit život ve městě. Město musí sloužit právě občanům. Velký dluh je i na infrastruktuře a důležité je pro nás také zajištění bezpečnosti a čistoty. Chci, aby naše děti vyrůstaly v moderním, bezpečném a čistém městě a neměly důvod z Ústí odcházet,“ shrnuje kandidát na primátora Statutárního města Ústí nad Labem za Hnutí Ústecké fórum občanů, současný zastupitel a projektový manažer Petr Křivan.

Spolu s Petrem Křivanem jako číslem jedna kandidátky pro zastupitelstvo Magistrátu města Ústí nad Labem se médiím s hlavními body programu představili také hlavní kandidáty pro jednotlivé ústecké obvody a současně také kandidátku na post senátorky za obvod Ústí nad Labem, Věru Nechybovou. Věra Nechybová bude současně za Hnutí UFO bojovat také o místo v zastupitelstvu Městského obvodu Střekov právě jako číslo jedna střekovské kandidátky. Jedničkou pro centrální obvod se stala Lucie Gerychová, zástupkyně ředitele základní školy. Pro Severní Terasu si jako hlavní jméno Ústecké fórum občanů zvolilo současného místostarostu obvodu Pavla Dufka. Pro obvod Neštěmice je na prvním místě kandidátky ředitel jedné z největších ústeckých středních škol Jaroslav Mareš. 

Kandidují za nás ředitelé škol, úspěšní podnikatelé, profesionální sportovci, zkušení komunální politici, manažeři, ale i obyčejní lidé, kteří v životě něco dokázali. Přicházíme pro podzimní komunální volby s již známými tvářemi, které mají za sebou úspěšné kroky v rozvoji města i nové tváře, které chtějí pro Ústí udělat jen to nejlepší. Znovu uděláme maximum, abychom mohli splnit naše závazky vůči občanům,“ dodává předseda Hnutí Ústecké fórum občanů Jiří Madar. 

Další aktuality

video

Facebook video

Casting na herce se blíží… Jaký žánr pro další čtyři roky preferujete? Nebuďte lhostejní, přijďte k volbám! Video najdete na našem facebooku.

Volební výsledky

UFO bude sledovat volební výsledky v sobotu dne 24.9.2022 od 16 hodin v K klubu Kulturního domu v Ústí nad Labem (vchod z parkoviště u Domu dětí  a mládeže)

Vyšehrad: Fylm

Už je rozhodnuto! Spočítali jsme všechny vaše komentáře a jako vítězný film pro promítání 19. 8. jste vybrali Vyšehrad: Fylm. Děkujeme za vaše hlasy. Uvidíme se už za