UFO piknik a promítání v ústeckých sadech 

Pozvánka na letní promítání s UFO

19. 8. se v Městských sadech v Ústí nad Labem můžeme společně potkat. Odpoledne posezení a občerstvení na dekách ve stínu pod stromy, večer promítání filmu. A ten si teď můžete vybrat.

Odpolední program pro rodiny s dětmi začíná v 16 hodin. Na místě budou i stánky i občerstvením. A občerstvení nebude jen tak ledajaké, mimo jiné budete mít možnost ochutnat speciální UFO edici zeleného piva i pro tuto příležitost namíchanou zelenou zmrzlinu. Jakmile se setmí čeká na vás nefalšované letní kino v parku.

Až do 10. 8. můžete na našem facebooku i instagramu hlasovat o vítězném filmu. Tak který chcete ze své deky nebo lehátka sledovat vy?

Výběr filmů:

  • Vyšehrad: Fylm (2022)
  • Srdce na dlani (2022) 
  • Karel (2020) 
  • Známí neznámí (2021) 
  • Promlčení (2022) 

Hlasujte už nyní na facebook.com/UFOUSTI.

Hlasovat můžete až do 10. 8. 2022.

Těšíme se na setkání s vámi, #UFOteam

Další aktuality

video

Facebook video

Casting na herce se blíží… Jaký žánr pro další čtyři roky preferujete? Nebuďte lhostejní, přijďte k volbám! Video najdete na našem facebooku.

Volební výsledky

UFO bude sledovat volební výsledky v sobotu dne 24.9.2022 od 16 hodin v K klubu Kulturního domu v Ústí nad Labem (vchod z parkoviště u Domu dětí  a mládeže)

Vyšehrad: Fylm

Už je rozhodnuto! Spočítali jsme všechny vaše komentáře a jako vítězný film pro promítání 19. 8. jste vybrali Vyšehrad: Fylm. Děkujeme za vaše hlasy. Uvidíme se už za