Petr Křivan

Petr Křivan

projektový manažer, zastupitel města

Jsem rodák z Ústí, který vnímá všechny pozitivní i negativní stránky našeho města. Nechci se za něj stydět. Proto udělám všechno pro to, aby jeho image byla co nejlepší a obyvatelé tady chtěli žít.

Ing. Lucie Gerychová

Ing. Lucie Gerychová

zástupkyně ředitele ZŠ

Záleží mi na tom, aby si město zlepšilo svou tvář a bylo příjemnější pro život všech generací našich občanů.

Martin Prachař

Bc. Martin Prachař

DPmÚL – předseda představenstva, pivovar Hotel Na Rychtě – majitel, podnikatel

V Ústí nad Labem jsem se narodil a vystudoval. Žiji zde s rodinou. Chci svými zkušenostmi přispět k rozvoji našeho města, abychom mohli být na své město patřičně hrdí a předali ho našim dětem.

MUDr. Jiří Madar

MUDr. Jiří Madar

lékař, jednatel EUC kliniky Ústí nad Labem, s.r.o.

Chci mít město k žití, né k přespávání. Musíme vyřešit problémy s centrem, zajistit bezpečnost a dokončit rozpracované projekty k zatraktivnění města.

Lukáš Konečný

Lukáš Konečný

trenér a promotér boxu, hospodský

Kandiduji již potřetí v řadě. Rád bych zůstal aktivní v zastupitelstvu a podílel se na dalším vývoji města ve kterém žiji a hodlám žít i nadále.

Jaroslav Mareš

Mgr. Jaroslav Mareš

ředitel školy

Jsme hnutí s řadou schopných lidí, kterým jde o občany a jejich názory. Protože mně není lhostejná situace a život v Ústí, rád přispěji svou prací ke zlepšení života obyvatel našeho města.

Vladimír Evan

Vladimír Evan

výkonný ředitel HC Slovan

Jako zakládající člen sdílím racionální volební program našeho hnutí a jsem přesvědčen, že právě sdružení úspěšných lidí ve svých oborech je dobrou volbou pro naše občany.

Radka Berounská

invalidní důchodce

Celý život jsem upoutaná na vozíčku. Po přestěhování do Ústí jsem zjistila, že město pro vozíčkáře je z velké části nevhodné. Chtěla bych se zasadit o změnu a být nápomocná této změně.

Roman Eckert

předseda Ústecké akademie
plaveckých sportů a Městského plaveckého klubu Ústí nad Labem

Přináším svoje dlouholeté zkušenosti pro zkvalitnění provozu plavecké haly na Klíši a oživení pro plavání veřejnosti.

Jan Dorant

podnikatel v oblasti
gastronomie

Mám potřebu se aktivně podílet na dění ve městě. Nic není a nikdy nebude ideální, ale věřím, že je tu mnoho věcí, které se dají změnit k lepšímu.

Mgr. Dominik Čermák

Mgr. Dominik Čermák

pedagog na ZŠ

Mým cílem je zkvalitnit život v Ústí a zlepšit informovanost mladé generace o městě, zejména o politickém dění a zvýšit tak zájem o naše město.

Jan Čaloun

Jan Čaloun

trenér hokejistů, Olympijský vítěz z Nagana

Platilo a stále platí, že nejlepší pro mladého člověka je opravdový vzor. Pro naši generaci to byli Jirka Králík, Ivan Hlinka nebo Petr Rosol. Proto říkám „Ať mají děti, kde sportovat a mají své vzory.“

Mgr. Miroslav Přikryl

Mgr. Miroslav Přikryl

místopředseda Českého volejbalového svazu, Manažer extraligového klubu SKV Ústí n/L, trenér mládeže

Rád bych se podílet se na tvorbě programu na podporu sportu ve městě. Potřebujeme stabilizaci dotací z rozpočtu města jak pro reprezentaci města, tak i na podporu sportování mládeže na všech úrovních.

Vlastimil Doucha

Vlastimil Doucha

důchodce

Naše město, je potřeba udělat pro příští generace městem, kde budou mladí lidé chtít vychovávat své děti a pro starší generaci, aby to bylo pro ně městem klidného žití.

MgA. Michal Mašek

MgA. Michal Mašek

profesionální klavírista, vysokoškolský pedagog, zakladatel a ředitel hudebního festivalu

Kultura pro mě není jen hudba nebo divadlo. Je to celkový obraz jak město působí, jak ho vnímají lidé, jak o něm jeho obyvatelé sami hovoří. To jaké máme silnice, chodníky, nebo „díra“ na náměstí, jaké se staví nové domy, jakou jsou natřeny třeba barvou, jak se opravují staré domy, to, jak si vážíme historie, to je více než důležité. Jedno bez druhého nefunguje.

Mgr. Iva Berčíková

Mgr. Iva Berčíková

učitelka VOŠZ a SŠZ

Zajímá mě, co se v mém obvodě i ve městě děje. Mám zájem pomáhat na zlepšování chodu města.

Josef Lutka

Josef Lutka

kriminalista

Chci zlepšit bezpečnost lidí v Ústí. Navýšit počet městské policie, aby opravdu dohlížela na veřejný pořádek a nejen dávala pokuty. Zaměřme se na boj proti drogám a vyčistěme centrum města od narkomanů a dealerů.

Fabiana Bytyqi

Fabiana Bytyqi

mistryně světa v boxu

Jsem sportovkyně tělem i duší. Ústí mě dalo možnost dokázat celému světu jaká jsem. Nyní to chci vrátit všem Ústečanům a pomoci s rozvojem našeho města. Potřebujeme otevřená hřiště a sportoviště nejen pro děti, ale pro širokou veřejnost.

Pavel Přibyl

redaktor

Do městského obvodu Severní terasa kandiduji z toho důvodu, že jsem se tu narodil a žiji zde prakticky celý život. Mám tu rodinu, přátele, kamarády a není mi lhostejné, v jakém prostředí společně žijeme. Mým cílem je, aby Severní terasa zůstala místem klidu, pořádku a vzájemné tolerance.

MUDr. Přemysl Pech

MUDr. Přemysl Pech

lékař

Řadu let jsem pracoval jako lékař na interním oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, nyní pracuji jako soukromý lékař-internista. Ve své praxi jsem se setkával a nadále setkávám zejména se staršími občany. Proto bych se rád spolupodílel na realizaci řady věcí ve městě, jejichž smyslem by bylo zkvalitnění života, péče o starší občany, handicapované a nemocné spoluobčany.

Tomáš Netymach

Tomáš Netymach

technický specialista

Úlohou zastupitele je umět vyřešit běžné problémy svého obvodu a tím zlepšit život obyvatel. V Mojžíři a Krásném Březně máme opravdu dost problémů, ale věřím, že pokud je snaha, řešení se najde. I nadále se budu podílet na sportovní výchově mladých fotbalistů FK Neštěmice.

Lucie Havrilová

Lucie Havrilová

studentka

Pro město musí být prioritou bezpečnost občanu. Je zapotřebí Městskou policii inovovat a směrovat touto cestou. Dávat pokuty a odtahovat vozidla už zvládají velmi dobře. Je čas na změnu. Větší podporu kulturních a hudebních akci pro živé město, kde se mohou bavit všechny generace.